9.jpg

Ведучий

Високий професіонал, основним принципом якого є слова:

Дрібниці творять досконалість. А досконалість — не дрібниця!”

 

Антін Мухарський – відомий український актор, телеведучий та шоу-мен.

Під псевдонімом Орест Лютий виступає як автор культового проекту «Лагідна та сувора українізація». Також має в творчому музичному доробку кабаре-шоу «Мама-Анархія» та респект-шоу «Рожеві вуса». 

Від 2000 року «Івент компанією Антіна Мухарського» було проведено понад 500 найрізноманітніших заходів. Починаючи від грандіозних новорічних свят в палаці «Україна», десятків бізнес-конференцій в Україні за кордоном, автосалонів, включаючи «SIA», «АВТОЕКСПО», організовано та проведено відкриття мережевих супермаркетів «МегаМаркет», будівельних супермаркетів «Епіцентр», торговельних центрів «Аладдін», «Мандарин-Плаза» і закінчуючи приватними святами преміум-сегменту, мистецькими аукціонами та весіллями.

 

Замовниками наших послуг в різні часи виступали такі компанії як «Проктр енд Гембл» (культова реклама прального порошку «ТАЙД»), Торговий дім НІКО, автомобільний дім «АВТ-Баварія», «ІНКОМ», «Самсунг», мережа ресторанів «Козирна карта» (відкриття та тривале івент-обслуговування ресторанів «ДаВінчі фіш клаб», «Колесо», «Лео-клаб»).

Якщо ви чи ваша компанія зацікавлені в проведенні високоякісних, яскравих та креативних заходів, корпоративних конференцій, рекламних кампаній, весіль, ювілеїв та інших свят - звертайтеся.