Творімо українське разом!

100 осіб х 1000 гривень = нова книга Антіна Мухарського "КАРАНТИН"

ПОДОЛАЄМО ЗАРАЗУ РАЗОМ
За неофіційними даними ВОЗ на коронавірус в першу чергу хворіють люди без почуття гумору. Більшість померлих в Україні людей перед тим як захворіти на COVID-19 дивилися або «Вечірній квартал», або медведчуківські канали. Радянський кавеенівський гумор та відверта проросійська пропаганда підривають здоров'я нації. В той час як новий твір Антіна Мухарського "КАРАНТИН" має не тільки антитіла, що вбивають тоталітарні дурощі та пригнічують вплив ворожих ідеологій, але і є своєрідною вакциною проти пандемічної зарази всіх штибів. Створений під час суворої самоізоляції він містить страшно веселі та непристойні автобіографічні оповідки Автора, які значно підвищують імунітет якісних українців, роблячи їх практично невразливими до агресивного малоросійського середовища та вірусу COVID-19.


Маючи цей твір у власній бібліотеці ви на довгі роки забезпечите собі та своїм близьким невразливість до будь-яких агресивних інфекцій. А прикладаючи цю книгу до різних місць, позбавитесь від усіх хронічних хвороб, включаючи геморой та політичну шизофренію.
100 людей по 1000 грн дорівнює ВАКЦИНА ПРОТИ КОРОНАВІРУСУ. Сто тисяч гривень – саме стільки потрібно коштів, щоб вже написана книга побачила світ (якісний папір, друк, тверда палітурка, дизайн, макетування, редагування та коректура, складування та транспортування). Золотими літерами будуть вписані в неї імена благодійників, котрі підтримають видання до 15 липня і отримають життя вічне, подолавши смерть у спогадах вдячних нащадків.


З авторським підписом книга справді стає цілющою!


Всім, хто вижив під час пандемії COVID-19 2020 року, — такою буде присвята. Вихід книги планується на кінець серпня.
Хочете вижити? Доєднуйтесь… Подолаємо заразу разом!

  1. Хто має бажання підтримати проект на 1000 гривень – на вас чекатиме диплом-подяка та книжка з іменним авторським підписом, щойно її буде видано.

  2. Хто мріє отримати персональне відеопривітання  від Антіна Мухарського (для себе чи близьких), а також 5 примірників книги з авторським підписом та диплом-подяку  – може підтримати проект сумою у 5 000 грн.

  3. Випити кави з Антіном Мухарським,  щоб погомоніти про все на світі? - АБСОЛЮТНО РЕАЛЬНО!!! Підтримайте проект сумою у 10 000 грн. Отримайте каву з автором, 10 книжок з іменними авторськими підписами, диплом-подяку та море позитиву!

  4. Якщо ви взагалі крутий-крутий і можете собі дозволити вечерю в ресторані (Києва чи Львова), де зберуться ваші найближчі рідні й друзі, то підтримавши проект сумою у 25 000 грн. ви отримаєте нагоду, аби особисто Антін Мухарський завітав до вас у гості та й ще подарував 20 примірників книги із іменними автографами, а ще диплом подяку, а ще познайомив вас з героями книги чи вишукано-артистично прочитав декілька  глав з неї)).

  5. Ну і нарешті!!! 50 000 грн. і до вас у гості завітає не тільки Антін Мухарський з книжками, але і його друг ОРЕСТ ЛЮТИЙ аби на приватному чи корпоративному заході,  дружній вечірці чи гучному весіллі заспівати своїх пісень з проекту «Лагідна та сувора українізація», а також нові хіти!

УВЕСЬ ПРОЦЕС (як і завжди), контролює директор нашого авторського видавництва (та дружина Антіна Мухарського) ЄЛИЗАВЕТА БЄЛЬСЬКА, яка з радістю відповість ВАМ на всі запитання, поки автор завершує роботу над книжкою.

 

ВСІМ ЗАЗДАЛЕГІДЬ НЕВИМОВНО ВДЯЧНИЙ!

З ЛЮБОВ’Ю ТА НАТХНЕННЯМ -  Антін Мухарський.

Підтримати видання книжки можна, заповнивши цю ФОРМУ.