© 2018-2019 Антін Мухарський | +38 067 401 56 01 (WhatsApp) | e-mail: antinsprojects@gmail.com

Підтримати!

100 осіб х 1000 гривень = новий альбом Ореста Лютого 

Дорогі друзі, звертаюся до ВАС із проханням підтримати випуск нового альбому мого мистецького побратима, співочого професора антропології Ореста Лютого.

Одинадцять неперевершених композицій, серед яких «Котлети з онука», «Айфонський старець», «Марштутка на Волноваху», «На хєра», «Дума про колорадів», «А дамі хочеться їбаться» та інші вже написано, і зараз вони чекають фінального зведення та мастерингу на студії. На нашому youtube-каналі вже відбулися прем'єри кліпів «Котлети з онука» та «На хєра». 


А 24 травня в концерт холі «MonteRay» презентуємо альбом «ГІБРИДНІ ВІЙНИ» та однойменну концертну програму.

Одним словом, кишені вивернули так, що вітром гай шумить…


Всі, хто долучиться до підтримки альбому, будуть ОСОБИСТО запрошені на концерт, де отримають перші диски з іменним автографом та високохудожні дипломи благодійників (щоб красиво повісити на стіночку), а також особисту подяку від Ореста Лютого, яка прозвучить зі сцени й долине до серця кожного. Персональну відповідальність за це покладаю на мою дружину та директора «Українського культурного фронту» Єлизавета Бєльську, яка спілкуватиметься і листуватиметься з вами. 


Без вас не потягнемо… Вірніше, потягнемо, але не так красиво, потужно і щоб росіяки повсцикалися від усрачки))) Якщо не вийде, і побачимо, що то нікому на *уй не потрібно, то…, бляха все одно будемо це робити. Бо як не ми, то хто???


Словом, дай Боже всім нам здоровля, щастя, добробуту. Ну і … СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Підтримати можна, заповнивши форму за цим посиланням

З лютим мистецьким натхненням,

Антін Мухарський.