IMG_5908-3.jpg

Орест Лютий

Мільйони переглядів на ютубі!

За цей проект Антіна Мухарського оголошено у розшук російською Генпрокуратурою!

Орест Лютий - співочий професор антропології зі Стрия. Автор культового музично-культурологічного проекту «Лагідна та сувора українізація (2012 рік), де карколомний мікс відомих радянських пісень, шансону, дворових романсів перетворюється на радикально-музичне шоу у стилі бандерівської криївки.
Гумор, іронія, тонкий сарказм та дозоване вмотивоване використання ненормативної лексики від Ореста Лютого може спричинити легкий культурологічний шок.

Орест Лютий виступає усюди, де живуть і борються за наше майбуття українські патріоти — на барикадах, в окопах, госпіталях, концертних залах, справжніх українських весіллях та закритих приватних заходах, вхід на які людям із слабкими нервами заборонений.

У 2016 році створено програму «Росіян в Донбасє нєт», що складається з оригінальних авторських творів (не переспівів), що містять пісні, що вже стали хітами: "Росіян в Донбасє нєт", "А тєло пєло", "Катя-ватніца".

 

Після майже дворічної творчої перерви на youtube-каналі Ореста Лютого та Антіна Мухарського в середині березня 2019 року відбулася прем’єра кліпу на пісню «Котлети з онука».

«Гадаю, цей кліп – найкраще, що я зробив за 30 років своєї творчої кар’єри», - саме так озивається  автор ідеї, продюсер та режисер цього відео Антін Мухарський. Понад  чотири роки ми з Орестом Лютим виношували цей задум, в якому вчителька російської мови Альона Іванівна Форш вбиває та з’їдає власного онука Родіона. «Достоєвський навиворіт» в реаліях постмайданної України. Мінімально обізнаний з класичною літературою глядач з легкістю вгадає перевернутий сюжет «Злочину та кари», покладений на жорсткі реалії сьогодення, в яких «живі трупи імперії», в буквальному сенсі цього слова, пожирають власних нащадків. Більш витончені поціновувачі чорного гумору та ядучої соціальної сатири, добре знайомі з творчістю дуету Мухарський-Лютий, оцінять глибокі історичні змісти та філософські концепти, закладені у цей мистецький витвір, та нарешті зітхнуть із полегшенням – ВОНИ ПОВЕРНУЛИСЯ!!! Після тривалого мовчання наприкінці травня відбувся реліз нового альбому Ореста Лютого «Гібридні війни» .

Перед тим, у квітні 2019 року вийшов новий кліп на пісню «Нахєра», присвячений жіночому домашньому насильству.

"Чи стикалися ви з домашнім насильством? Уточню: з жіночим домашнім насильством? Багато чоловіків замовчують той факт, що їх п..здять дружини. Замовчують, жартують, не звертають уваги. А й дійсно, у чоловічій компанії все ясно: атакують – бий у відповідь! А що робити, коли на тебе із сковорідкою в руках кидається, може ще трошки буха, осатаніла самка із криком «уб*ю бля-а-а-а-ать!». Спершу захищаєшся, увертаючись від ударів, смієшся… Аж потім пропускаєш удар. Потім ще один і ще… А вона входить у смак. І вже не смішно. Злегка так, у чверть сили, штурхаєш її, аби привести до тями. І раптом: «А-а-а-а-а, домашнє насильство…». Суд за її позовом стає на бік «ображеної жінки» у 100% випадків. І ось ти вже у тюрмі… Не віриш, коли сусід по камері розповідає тобі, що подібним провокаціям їх вчать на спеціальних жіночих курсах. Я не жартую!!! Цілі інституції тренерів, коучів, експертів, чорних адвокатес, підкуплених суддів та нахабних юристів під прикриттям блядського міністерства юстиції, яким керує «Петренко – гей, почуй людей», забивають чоловіків як мамонтів, відбираючи їхнє майно, а часом і свободу під благородними гаслами «захисту прав дітей та жінок». Антін Мухарський.

Того ж року вийшла апокаліптична фантасмагорія «ХУЯК» - передвісник часів карантину.