© 2018-2019 Антін Мухарський | +38 067 401 56 01 (WhatsApp) | e-mail: antinsprojects@gmail.com

I AM NOT RUSSIA. Неполіткоректний чоловічий роман

Цей роман Антін Мухарський писав понад 20 років. Перші нотатки з’явилися ще у 1997-му, коли він задумав описати пригоди акторів київської театральної трупи «Золоті ворота» на фестивалі в Единбурзі. Вони вийшли окремою книгою «Попса для еліти» у 2003-му. Але останні роки автора не полишала думка, що ті нариси можна розгорнути у щось більш епічне й веселе. І от маємо справжній РОМАН ПРО ДИЯВОЛА (глибоко переконані, що кожен письменник, якщо хоче зватися таким, мусить опрацювати цю тему). 

Текст за жанром можна охарактеризувати як «націоналістично-містичний», чи «правий роман». Він буде цікавий тим, хто хоч раз замислювався над питанням: ким задумувався і як конструювався той лівацький, глобалістичний світ, в якому ми опинилися після розпаду СРСР? Звичайно в ньому присутня «історія кохання», детективна лінія, купа реальних автобіографічних історій, ну і карколомний мікс містики, націоналістичної люті та чорного гумору.

Цей неполіткоректний роман ставить під сумнів основні цінності сучасної демократії. Окрім того, він містить сексистські, расистські, антифеміністичні вислови та думки, які неприпустимі в цивілізованому суспільстві та наче розпалює міжнаціональну, міжконфесійну, расову та гендерну ворожнечу.  

 

Книгу не бажано читати людям із ознаками політичної, феміністичної, та лівацької  шизофренії, людям, одержимим дияволом та почуттям гіпертрофованої толерантності, політкоректності,  православним фундаменталістам та адептам мультикультуралізму, людям із браком освіти, інтелекту, совковим дебілам.

 

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО читати цей твір людям без почуття гумору! 

Диск Ореста Лютого "Гібридні війни"

Новий альбом Ореста Лютого в сучасному електронному звучанні у стилі постапокаліптичний кітч.

Складається із десяти неперевершених композицій, серед яких «Котлети з онука», «Айфонський старець», «Марштутка на Волноваху», «На хєра», «Дума про колорадів», «А дамі хочеться їбаться» та інших.

"Національна ідея модерної України"

Унікальне літературно-мистецьке видання, в якому у формі есе, інтерв’ю та цитат видатних українців, митців, літераторів та філософів опрацьовано величезний масив інформації, роздумів, поглядів та думок щодо існування різних форм українcької ідентичності, шляхів розвитку суспільства та держави в контексті викликів, які ставить перед нами час.

Видання буде надзвичайно корисне всім тим, хто включений у процеси державотворення, а також адептам та творцям модерного контексту української історії, культури, футурології та урбаністики, бо дає поживний ґрунт для власних роздумів і рефлексій на теми можливих шляхів розвитку нашої нації та держави.

Дуже легка в читанні, з глибинними змістами та контраверсійними судженнями, ця книга має всі шанси стати неодмінним атрибутом сучасної української інтелектуальної еліти, всіх тих, хто словом, ділом і думкою творить наше спільне майбутнє, яке починається вже сьогодні.

Серед авторів, у яких Антін Мухарський взяв інтерв'ю

Юрій Андрухович

Богдан Бенюк

Юрій Винничук

Володимир В’ятрович

Юрій Журавель

Оксана Забужко

Левко Лук’яненко

Іван Малкович

Лесь Подерв’янський

Ада Роговцева

Іван Семесюк

Олег Скрипка

Влад Троїцький

Василь Шкляр та інші непересічні особистості.

Велике ілюстроване подарункове видання і менша книжка для зручного читання.

Потрійний диск Ореста Лютого 

Потрійний диск Ореста Лютого та Антіна Мухарського (три диски в одній коробочці):

«Лагідна українізація», «Сувора українізація», «Мама-Анархія».

Культовий музичний проект «Лагідна та cувора Українізація» представляє

українізовані зразки радянської та російської попси, шансону, блатняка, пропагандистські опуси в супроводі антитоталітарного ансамблю «Сталін унд Гітлер унд Путлер капут».

Орест Лютий був першим, хто виступав на революційних барикадах та на передовій перед бійцями АТО, де виконував саме ці пісні, піднімаючи патріотичний дух людей, котрі боролися і продовжують боротися за Україну.

ПОЧУТИ ЦЕ НЕОБХІДНО! БО ЩО ТОДІ РОЗПОВІДАТИ ОНУКАМ? Програма 18+

Диск Ореста Лютого

"Росіян в Донбасє нєт"

Альбом складається з оригінальних авторських творів (не переспівів),  що містять вже добре знані шанувальникам пісні «Росіян в Донбасє нєт», «А тєло пєло», «Катя-ватніца», а також нові мелодії, які вже стали хітами.  

 

Гумор, іронія, тонкий сарказм та дозоване вмотивоване використання ненормативної лексики від професора антропології може спричинити легкий культурологічний шок.

Диск Антіна Мухарського "Рожеві вуса"

Батярське шик-кабаре романтично-еротичних пісень з еміграції.